Tekerlekli sandalyeniz için kriterleriniz neler? Ucuz olması mı yoksa üreticinin kim olduğu mu ya da sandalyenizin tipi mi önemli sizin için?

Tekerlekli Sandalyeler ve Yedek Parçalaları Tokat

Dünya liderleriyle ortak çalıştığımız ve uzman ekiplerle işbirliği yaptığımız kurumumuz için birey odaklı olmak, ürünlerini kişi bazlı üretmek ve müşterilerin özgür yaşantılarına destekte bulunmak sadece kurum anlayışı değil ayrıca kurumun var olma sebebidir.

Tekerlekli sandalyeniz için kriterleriniz neler? Ucuz olması mı yoksa üreticinin kim olduğu mu ya da sandalyenizin tipi mi önemli sizin için? Bizim için tekerlekli sandalye kriteri sizsiniz. Siz de her şeyden önce kendinizi düşünün ve size en uygun tekerlekli sandalyeyi üretmemiz için bizimle iletişime geçin. Biz sizin için en doğru tekerlekli sandalyeyi ürettikten sonra sizde Tokat’ta akülü tekerlekli sandalyeniz ile istediğiniz gibi seyehat edin.

Çocuk, genç, yaşlı demeden herkesin ihtiyaçlarını karşılayabilecek donanımlarımız ile size ve yaşam kalitenize en uygun tekerlekli sandalyeyi üretiyoruz. Böylece kişi kendi zevkleri doğrultusunda istediği akülü tekerlekli sandalyeye kavuşmuş oluyor. Maksimum hareket imkanı tanıyan tekerlekli sandalyelerimiz ile kişinin yaşam standartlarını üst düzeye çıkartmayı ve bağımsız bir şekilde yaşamasını hedeflemekteyiz. Engelli bireylerin hayatlarını daha da dinamik hale getirmek için çalışan uzman ekiplerimiz her zaman isteklerinizi ve ihtiyaçlarınızı göz önünde bulundurur ve size Tokat’ta rahat sürüş imkanı veren akülü tekerlekli sandalyeler üretir.

Sizin İçin Neler Yapıyoruz?

Neler istediğinizi soruyoruz. Sizi dinliyoruz. Sizin için önemli olan ne bunları öğreniyoruz ve önceliklerinize kulak veriyoruz. Sizden aldığımız bilgiler doğrultusunda vücut ölçülerinize ve size en uygun, sizin için en rahat tekerlekli sandalyeyi üretiyor ve size teslim ediyoruz.

MC2 RS ile hem açık hem de kapalı alanda size maksimum hareket imkanı sunuyoruz. Ayrıca sportif bir kişiliğiniz varsa mutlaka göz atmanı gereken bir model olan MC2 RS birçok kişi tarafından sportifliği için tercih edilmektedir.

Salsa M2 ile size en düşük oranda sarsıntı vaad ediyoruz. Gelişmiş süspansiyon sistemi ile yaptığınız seyehatlerde size sıkıntı çıkartacak sarsıntı sorununu en aza indirmeyi amaçlayan elektrikli sporcu manuel akülü tekerlekli sandalyemiz ile Tokat’ta rahatça dolaşmanızı sağlamaktadır.

İnternet sitemizden ve markamızın hizmetinde olan birçok bayiden bize ulaşabilir, isteklerinizi bize iletebilir sizin için en uygun tekerlekli sandalyeyi üretmemiz için bize şans tanıyabilirsiniz.