Trabzon akülü ve manuel tekerlekli sandalye modellerinde çeşitlilik sizi tatmin etmediyse, Wheel firmasının ürünlerine bir göz atabilirsiniz. 

Trabzon Tekerlekli Sandalye- Akülü ve Manuel- Wheel Türkiye

Trabzon akülü tekerlekli sandalye modellerinde çeşitlilik sizi tatmin etmediyse, Wheel firmasının ürünlerine bir göz atabilirsiniz. Tekerlekli sandalye modellerimiz farklı yaşlara, farklı fiziksel özelliklere ve farklı ihtiyaçlara uygun olarak tasarlanmıştır. Satışını gerçekleştirdiğimiz ürünler arasında çocuklar için de tekerlekli sandalye modelleri bulabilirsiniz. Çocukların tekerlekli sandalyeyi rahat olarak kontrol edebilmeleri için kendi ebatlarına uygun ürünlerin kullanılması gerekir. Yetişkinler için tasarlanmış tekerlekli sandalyelerimiz ise tasarım ve model açısından çeşitli ürünleri barındırmaktadır. Tekerlekli sandalyeyi dışarıda ya da evde kullanacak olmanız, vücut yapınız, fiziksel durumunuz size en uygun ürünün belirlenmesinde etkin rol oynar. Beklentilerinizi de göz önünde bulundurarak, ürünlerimiz arasından seçim yapabilirsiniz.

Tekerlekli Sandalyede Dikkat Edilmesi Gerekenler

Tekerlekli sandalye satın almak sanıldığı kadar kolay bir süreç olmayabilir. Özellikle ilk defa bir tekerlekli sandalyeye sahip olacaksanız, hangi modelin sizin için en iyisi olduğuna karar vermekte zorlanabilirsiniz. Tekerlekli sandalyelerde aramanız gereken belli başlı özellikle bulunur. Rahatlık, vücut yapısına ve duruşuna uygunluk, kolay bir şekilde kullanım, günlük hayata fonksiyonellik katması gibi özellikler sıralanabilir. Rahatlık konusunda çevrenizde tekerlekli sandalye kullananlardan tavsiye alabilirsiniz ancak onlar için rahat olan bir model sizin için rahat olmayabilir. Rahatlığın sağlanması, sandalyenin vücut ile uyumlu bir şekilde tasarlanmasına bağlıdır. Seçtiğiniz ürünlerde bu konuya dikkat etmeniz, diğer gerekli özellikleri de beraberinde getirecektir. Trabzon akülü tekerlekli sandalye modelleri arasında en uygun olanı bulmak, tamamen sizin isteklerinize ve özelliklerinize bağlıdır.

Günümüzde yaygın olarak kullanılan iki tip tekerlekli sandalye modeli ile karşı karşıya gelebilirsiniz. Manuel modeller ve akülü modeller olarak ayırabileceğimiz bu tipler, temelde aynı görevi görseler de farklı özellikler barındırmaktadırlar. Manuel modeller, isminden de anlaşılacağı üzere, el ile kontrol edilir. Sandalye üzerinde oturan kişi elleri ile tekerlekleri çevirmelidir. Sürekli ya da kısa aralıklarla kuvvet uygulanmasını gerektirdiği için pratiklik açısından yeterli olmayabilir. Akülü modeller bu konuda daha avantajlıdır. Kol kısmındaki joystick ile kontrol edilen akülü tekerlekli sandalyeler, aküsü bitene kadar hareketi sürdürebilir. Joystick kullanımı için kuvvet harcanmasına gerek yoktur. Küçük dokunuşlarla bile hareket ettirilebilir. Fiyatları yüksek olduğu için belirli bir bütçenin hazırlanmasını gerektirebilir. Evde çok yer kaplar ve taşınması zordur. akülü tekerlekli sandalye için satın alacağınız ürünün performansı, tüm dezavantajları unutturabilir. En doğru seçim için, ilgilendiğiniz ürünleri tüm yönleri ile ele almanız tavsiye edilir.

Bizi Tanıyınız http://www.tekerleklisandalyemiz.com

Akülü tekerlekli sandalyeler http://www.tekerleklisandalyemiz.com/kategori2_31_1_akulu-sandalyeler

Elektrikli tekerlekli sandalyeler http://www.tekerleklisandalyemiz.com/kategori2_43_1_akulu-elektrikli