tekerlekli sandalye

fonksiyonları, ücreti gibi detayların da önemli olduğunu göz ardı etmeden kişiye odaklı bir sandalye tasarlamak bizim işimiz. Sizin için en doğru tekerlekli sandalyeyi seçtikten sonra  İstanbul’da akülü tekerlekli sandalyeniz ile problem yaşamanıza gerek kalmayacak.

İstanbul Tekerlekli Sandalyeler- Wheel Ürün Ve Fiyatları

İstanbul Tekerlekli Sandalye

Büyük ve kalabalık bir şehirde hem yaya hem de araçla hareket etmenin zor olduğu herkes tarafından bilinen bir gerçek. Wheel olarak bu kalabalığın arasında engelli bireylerimizin rahatını ve güvenliğini sağlamak bizim için çok önemli. Dünyadaki en iyi firmaların ürünlerinin dağıtımını yapan tek yetkili Türk şirketi olarak sizin her ihtiyacınızı karşılamak için buradayız.

Akülü tekerlekli sandalyenizin fonksiyonları, ücreti gibi detayların da önemli olduğunu göz ardı etmeden kişiye odaklı bir sandalye tasarlamak bizim işimiz. Sizin için en doğru tekerlekli sandalyeyi seçtikten sonra  İstanbul’da akülü tekerlekli sandalyeniz ile problem yaşamanıza gerek kalmayacak.

Vücut ölçülerinize uygun tasarlanmış akülü tekerlekli sandalyenizle size maksimum konfor ve hareket olanağı sağlarken aynı zamanda geniş bir fiyat ve aksesuar yelpazesi de sunuyoruz.

Nasıl Bir Akülü Tekerlekli Sandalye İstersiniz?

Hayatın bu kadar hızlı aktığı bir şehirde akülü tekerlekli sandalyeniz en büyü yardımcınız olacak. Mesela gün içinde kısa mesafeler gidiyorsanız Traveller modeli küçük boyutlarıyla sizin işlerinizi rahat halledebilmenize olanak sağlar.

Hem zarif hem spor bir model istiyorsanız Zen S11 sizin için tasarlandı. Şık görünümü ve hafifliği sayesinde size istediğiniz sürüş konforunu sağlayacaktır.

Eğer küçük ve dar alanlarda sık sık bulunuyorsanız ya da İstanbul’un sıkışık caddlerinde akülü tekerlekli sandalyeniz ile rahat hareket etmek istiyorsanız Go Go Elite Traveller 3 modelini öneriyoruz. Dar alanlarda maksimum esneklik sağlarken güvenliği ve şık tasarımıyla müthiş bir sürüş konforu sağlıyor. Üç farklı renk seçeneği sayesinde zevkinize en çok hitap edeni seçmekse size kalmış.

“İki tekerlek bana az geliyor.’’ diyenlerdenseniz Max 100 modeli tam 6 tekerleğiyle karşınızda. Üstün manevra yeteneği ile dar alanlarda mükemmel hareket olanağı sağlarken katlanabilir arkalığı ve çıkarılabilir kolçakları ile akülü tekerlekli sandalyenizi konforunuzu uygun hale getirmenize olanak veriyor.

Wheel olarak İstanbul’da akülü tekerlekli sandalyeniz ile size aktif, pratik, şık ve güvenli bir sürüş sağlayabilmek için tek ihtiyacımız olan sizin tercihlerinizi bilmek. İstekleriniz doğrultusunda hareket ederek hayatınızı kolaylaştırmak için sizinle tanışmaya bekliyoruz.