Meyra , Quıckıe, Rgk, Afıkım, Akces Med, Sunrıse Medıcal Türkiye Temsilciliği

Tekerlekli Sandalye

Akülü Tekerlekli Sandalye

Elektrikli Tekerlekli Sandalye

MEYRA , QUICKIE, RGK, AFIKIM, AKCES MED, SUNRISE MEDICAL TEMSİLCİLİĞİ

Wheel Türkiye engelli bireylerin özgür ve bağımsız yaşayabilmeleri adına bu alandaki boşlukları doldurmak için kurulmuştur. Sadece engelli bireylerin günlük yaşamını iyileştirme amacı ile değil,aynı zamanda insanların özgür olmaları ile ilgili doğru çözümler sunmayı da kendilerine ilke edinmiş iki kişinin fikirleri doğrultusunda hayat bulmuştur.
 
Dünyanın en iyi markalarıyla işbirliği yaptığımız, her türlü tekerlekli sandalyenin mevcut olduğu ve tüm yedek parçaların stoklarımızda bulundurulduğu dostça tasarlanmış mağazamızda uzman ekibimiz ve ortaklarımız ile sizlere hoş geldiniz diyoruz.
 
En önemli amaçlarımızdan bir diğeri ise ,şirketimiz tarafından belirlenen ve takip edilen sıkı standartlar doğrultusunda ,insan odaklı bir yaklaşım benimseyerek önce insan felsefesi ile yol almaktır.
 
Dünyanın en iyi tekerlekli sandalye, akülü sandalye , scooter ve rehabilitasyon ürünleri üreticileri olan MEYRA, SUNRISE MEDICAL, QUICKIE, RGK, AKCES MED, AFIKIM, FUMAGALLI, HERMANN BOCK, AAT gibi firmaların Türkiye Tek Yetkili Temsilcisiyiz.